INFORMACE

Specializace firmy

Přeprava věšeného zboží

Firma MAREK spedition je v současné době největším přepravcem věšené konfekce v ČR. Všechna naše vozidla jsou vybavena systémem pro přepravu tohoto druhu zboží a naši řidiči mají zkušenosti s tímto druhem přeprav. Provádíme přepravy mezi všemi státy západní Evropy. Soustředíme se na přepravy z Itálie do GB, D, NL, B, F, CZ, Skandinávie. Z Anglie do I, NL, B, D, F, CZ, Skandinávie a další destinace. Vozidla jsou vybavena GPS sledováním a elektronickým zabezpečením nákladového prostoru.

Přeprava nábytku a stěhování svršků

Naše skříňové vozy jsou ideální také pro přepravu nábytku, stěhování svršků a veškerého zboží, které vyžaduje prachotěsné prostředí a zabezpečení. S přepravou tohoto specifického nákladu máme již mnoholeté zkušenosti. Provádíme přepravy v rámci celé Evropy. Naše vozy jsou vybaveny dekami pro balení nábytku při stěhování, rudlem a nájezdy pro případný převoz osobního automobilu. Řidiči mají s tímto druhem přeprav zkušenosti. Od roku 2006 se stala naší další specializací i přeprava chlazených a mražených výrobků. Pro tento druh nákladu jsou naše vozy vybaveny agregáty THERMO KING.

Skladování a ambulantní rozvozy zboží

Nabízíme možnost skladování Vašeho zboží a následný rozvoz vozidly s hydraulickými čely přímo na prodejnu.

Přeprava nadměrných nákladů

Provádíme přepravy nadměrných nákladů, strojů a technologií, včetně doprovodů. Vlastníme veškerá potřebná povolení a výjimky.

Přeprava sypkých materiálů

Provádíme přepravy veškerých sypkých materiálů sklápěcími návěsy.